to nas łączy

Opieka farmaceutyczna

MEDIKI – Apteka przyjazna i bliska pacjentowi,
która z poszanowaniem tradycji polskiego farmaceuty i dziedzictwa firmy rodzinnej, świadczy profesjonalną opiekę farmaceutyczną oferując selekcję wysokiej jakości produktów w dobrej cenie.

opieka

szacunek

jakość

dostępność

zaczęło się

od jednej apteki

W 2005 roku zaczyna się historia naszej firmy. Z inicjatywy Pani mgr Iwony Rucińskiej, obecnie Prezesa sieci Mediki, powstaje przedsiębiorstwo Gemini Firma Farmaceutyczna.

Otwiera się pierwsza apteka i rozpoczyna się historia firmy, która obecnie jest siecią dynamicznie rozwijających się aptek na terenie naszego Kraju.

Celem naszej działalności jest opieka farmaceutyczna. Z pełną odpowiedzialnością świadczymy naszą praktykę pamiętając, że apteka jest ogniwem w łańcuchu systyemu opieki zdrowotnej.

z poszanowania

tradycji

Od początku działalności przyświeca nam idea poszanowania tradycji polskiego farmaceuty. Bez wątpienia fakt, że jesteśmy firmą rodzinną, Polską i niezależną kapitałowo, umożliwia wykorzystanie elastyczności, łącząc przy tym nowoczesne narzędzia wsparcia sprzedaży, rozwiązania informatyczne.

Podnosząc jakość obsługi Pacjentów, wdrażając standardy i procedury organizacyjne, dbamy o zrównoważony rozwój naszej organizacji.

pracujemy i uczymy się

dla Pacjentów

Wciąż doskonalimy naszą profesją i podnosimy kwalifikacje.

Dzięki temu realizujemy cele każdej Apteki, które indywidualnie dopasowane są do potrzeb lokalnej społeczności.